Ecz. Kasım Şimşek - Erzin Belediye Başkanı

1951 yılında Hatay’ın Erzin ilçesinde doğdu. 1976 yılında Ankara İktisadi Ticari İlimler Akademisi Eczacılık Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Eşi 26 yıldır, kendisi 29 yıldır Erzin ilçesinde eczacılık yapmaktadırlar. İki çocuk babasıdır. Eczane işletmeciliğinin yanısıra petrol işletmeciliği, narenciye ve meyve-sebze seracılığı yapmaktadır.

29 Mart 2009 yılında Mahalli İdareler ve Yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Belediye Başkan adayı olarak seçimlere katıldı ve halkın büyük desteğiyle Belediye Başkanı seçildi.

Ve yeniden 30 Mart 2014 yılında Mahalli İdareler ve Yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Belediye Başkan adayı olarak seçimlere katıldı ve halkın büyük desteğiyle tekrar Belediye Başkanı seçildi.

Söz verdik yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.

2009 yılında Halkımızın bana Belediye Başkanlığı görevi verdiğinde hizmete susamış bir Erzin devralmıştım Sayın Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz, İlçe Başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz ve çalışma arkadaşlarımın büyük destekleriyle bugünlere geldik. Hiçbir kimsenin siyasi kimliğine şeffaf bir Belediyecilik anlayışıyla halkın Halkın Belediye Başkanı olmaya gayret gösterdim. Herkese eşit, her işe ayrı bir heyecan, güç ve azimle başladık. Sonuçta hep birlikte başardık herkese teşekkür ediyorum. Şimdi buradan yaptıklarımızı tekrar tekrar anlatmak yerine, görmek isteyen gözleri görmeye davet ediyorum. Erzin’imize hizmet etmek bizim tek işimiz oldu. Hayal dahi edilemeyen hizmetler bizimle birlikte gerçeğe dönüştü. Daha güzel ve daha yaşanılabilir bir Erzin için çalıştık, dedikodu değil iş yaptık. Bundan sonra da sizlerin destekleriyle Erzin ‘imize hizmet etmeye devam ediyoruz. Biten projelerin yanı sıra devam eden projelerimizi de bitirerek Erzin’imizi hak ettiği yere getirmek inancıyla çalışmaktayız. Siz sevgili hemşerilerimizin desteği ile hepsinin üstesinden geldik. Erzin’imizi çok güzel günler bekliyor hep beraber çalışarak inşallah o günleri göreceğiz. Sonu güzel olacak işler için çekilen sıkıntılar geçicidir. Tüm Halkımızı Sevgi ve Saygılarımla Selamlıyorum.

10
Yılda çok önemli projelere imza attık
7/24
Halkımıza Hizmet