Sevgili Erzinliler 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin sonuçlarına göre güzel Erzin’imizde Millet İttifakı adayı ve Cumhuriyet Halk Partimiz olarak Belediye Başkanlığını kazanmış bulunmaktayız. Öncelikle seçim kampanyamız boyunca gece demeden gündüz demeden bir an olsun beni yalnız bırakmayarak mahalle mahalle, ev ev gezip benimle birlikte olan, beraber çalışan, desteklerini esirgemeyen Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanımız Sayın Av.M.Akif ÖZER ve ilçe örgütümüze, ittifak ortağımız İyi Parti’nin ilçe Başkanı Sayın Ahmet TÜRK ve ilçe örgütüne her iki partimizin Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve üyelerimize, her iki partimize gönül vermiş gönüldaşlarımıza, beraber yola çıktığımız Belediye Meclis Üyesi Adayı arkadaşlarıma, Hatay Milletvekilimiz Sayın Suzan ŞAHİN’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü SAVAŞ’a, destekleri ile her zaman manevi güç bulduğum kıymetli eşime, aileme, arkadaşlarıma ve tüm yakınlarıma, kalbi bizimle atan, gönlü bizimle olan tüm hemşehrilerime, oy versin, vermesin tüm Erzin’lilere en derin muhabbetlerimle teşekkür ve şükranlarımı sunarım. 

Seçimin huzurlu ve güvenli bir ortamda geçmesini sağlayan seçimde görev alan tüm sandık kurulu ve kamu görevlilerimize, emniyet teşkilatımıza, parti müşahitlerimize teşekkür ederim. Ayrıca Cumhur İttifakı AkParti adayı Sn.Hüseyin GÖKÇE’ye gösterdiği olgunluk ve yürüttüğü düzeyli seçim kampanyası için teşekkür ederim. Seçim kampanyam boyunca bilmeden, farkında olmadan varsa gönlünü kırdığım kimse haklarını helal etmelerini diliyorum. 

Kıymetli Hemşehrilerim
Seçimler geride kalmış kazanan 20 mahallemizle Erzinimiz olmuştur. Belediye Başkanı olarak görev yapacağım süre boyunca arkadaşlarım ve tüm Erzin paydaşları ile beraber güzel ilçemizi ; hiç kimseyi ötekileştirmeden, liyakata önem veren, hizmet ve proje odaklı politika yürüteceğimden, yüreği Erzin için atan herkesle birlikte çalışacağımdan, haktan ve doğrudan ayrılmadan şeffaf, katılımcı, hesap verebilir bir belediyecilik anlayışı ile yöneteceğimizden, 7’den 70’e herkesin Belediye Başkanı olacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yolumuz uzun, yükümüz ağırdır. Bu duygu ve düşüncelerle siz değerli hemşehrilerimi en derin saygı, sevgi ve muhabbetlerimle selamlıyor, Yüce Allah’tan bizlere güç vererek, hak ve doğrudan şaşırtmadan güzel hizmetler yapmamızı nasip etmesini diliyorum.

Saygılarımla,
Av. Ökkeş ELMASOĞLU
Erzin Belediye Başkanı