Fotoğraf Tutkunları Etkinliği

İlçemizin tanıtımına katkı sunacak belediyemizin katkılarıyla düzenlenen “Fotoğraf Tutkunları İçin” etkinliği, Fujifilm Türkiye ekibi ve Erzin Gönüllüleri Derneğinin ortak organizasyonuyla gerçekleşti.

Etkinlik 7 Temmuz 2019 tarihinde Belediyemiz Şifalı Sular Motelinde Fujifilm Türkiye’nin yeni teknoloji makinaları tanıtımı ve temel fotoğraf çekim teknikleri eğitimi ile başladı.

Etkinlik kapsamında ilçemiz sınırları içerisinde yer alan Ilıca, Sofular Yaylası, Karagöl, Artemis Otel, Çelen Değirmeni, İssos antik Kenti ve Burnaz plajında fotoğraf çekimleri yapıldı.

Belediye Başkanımız Sayın Ökkeş Elmasoğlu’nun yaptığı konuşmada; Bu etkinliği organize eden Erzin Gönüllüleri Dernek Başkanı Hüseyin Ertaç beye, Fujifilm Türkiye ekibine ve katılımcılara teşekkür ederim. Fotoğraf tutkunları için güzel bir gün geçirmelerini dilerim. Bundan sonrada bu tür etkinliklere destek olacağız. Dedi.

Erzin Belediyesihttps://www.erzin.bel.tr
İlçenin ekonomisi, tarihçesi ile kültürel özelliklerinin tanıtıldığı resmî sitede; ayrıca haberler, linkler, duyurular gibi bölümler yer almaktadır.

DİĞER İÇERİKLER ―