Burnaz Plajımız Hayırlı Olsun.

Özlemle beklediğimiz,Burnaz Plajında günübirlik hizmet verecek olan Hatay Valiliğimiz,Doğaka,Erzin Belediyemiz ve Erzin Kaymakamlığımız ortaklığı ile yapılan tesislerin açılışını gerçekleştirdik.

Türkiye’nin ve bölgenin en önemli kumsallarından birine sahip olan Burnaz, 6 km uzunluk ve eşsiz bir kumsalı ile bir çoğumuzun çocukluğunun en güzel anılarının yaşandığı çok nadide bir yerdir. Bu tesis ile birlikte başta ilçe halkımız olmak üzere çevre il ve ilçeler insanlarının aileleri ile birlikte güven ve huzur içinde vakit geçirebileceği sosyal bir ortama kavuşmuştur.

Projenin ilk basamağı olan ve inşallah devamının da gelmesini beklediğimiz Hatay Valiliği, Erzin Kaymakamlığı, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı ve Belediyemiz işbirliği ve Büyükşehir ve Hatsu’nun da katkıları ile çalışmaları hızla tamamlanarak hizmete giren bu tesisten son derece mutluyuz. Önceki dönemde proje çalışmalarına başlanılan bu hizmetin tamamlanması ve hizmete açılması bize kısmet oldu. Bizler geçiciyiz, kalıcı olan hizmetler ve hizmetleri yapanlardır. Bu projenin başlangıç aşamasında görevde olan önceki dönem belediye başkanımız sayın Kasım ŞİMŞEK’e ve projenin başlamasına destek veren milletvekillerimize, projenin mimarlarından valiliğimize ve Hatay Valimiz Sayın Rahmi DOĞAN’a, Vali yardımcımız Sayın Yusuf İZCİ’ye, Bu sahillerin temizliğinde büyük çaba sarf eden ve bu tesisin yapılmasında iş makinaları ile katkı sağlayan Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne ve Büyükşehir Belediye başkanımız sayın Doç.Dr. Lütfü SAVAŞ’a ayrıca su tesisatı bağlanması noktasında desteğini esirgemeyen HATSU genel müdürümüze, projenin mimarlarından olan DOĞAKA genel sekreterine, proje teknik ekibine, belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

Açılış törenimize katılarak bizleri yalnız bırakmayan Vali Yardımcımız Yusuf İZCİ’ye, İlçe Kaymakamımız Osman Demir’e Milletvekillerimiz Suzan Şahin’e, H.Bayram TÜRKOĞLU’na, İsmet TOKDEMİR’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Lütfü SAVAŞ’a, Önceki Dönem Belediye Başkanımız Kasım ŞİMŞEK’e, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl KESKİN’e, Belediye Meclis Üyelerimize, Chp İlçe Başkanı Yalçın Elmasoğlu’na,Ak Parti İlçe Başkanı Orhan Soylu Yılmaz’a, Mhp İlçe Başkanı Ali Şener’e, İyi Parti İlçe Başkanı Ahmet Türk’e,CHP ilçe Kadın Kolları Başkanı Nermin Danış’a,Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Altay’a,MHP Kadın Kolları Başkanı Birsen Turan’a,Chp Gençlik Kolları Başkanı Barış Baykal Özaslan’a ve Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Okay’a ,Siyasi Parti Temsilcilerine, Resmi Kurum ve Kuruluşlarımız Amirlerimize, Ticaret Odası Başkanı Muhteşem Vural ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Başkan ve Temsilcilerine, Muhtarlarımıza ve bizleri yalnız bırakmayan halkımıza ve basın mensuplarına katılımlarında dolayı teşekkür ediyor, tesisimizin Erzinimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Ökkeş Elmasoğlu
Erzin Belediye Başkanı

İlgili Haberler