Şahin Tepesi Tabiat Parkı içerisine yapacağımız 13 Adet bungalov ev misaf irlerimize doğa ile iç içe, konforlu ve ekonomik bir konaklama seçeneği sunacaktır.
Ökkeş Elmasoğlu
Erzin Belediye Başkanı
![](https://www.erzin.bel.tr/wp-content/uploads/2023/12/bungalov-evler-002-1024x573.jpeg)
![](https://www.erzin.bel.tr/wp-content/uploads/2023/12/bungalov-evler-001-1024x573.jpeg)
![](https://www.erzin.bel.tr/wp-content/uploads/2023/12/bungalov-evler-003-1024x573.jpeg)
![](https://www.erzin.bel.tr/wp-content/uploads/2023/12/bungalov-evler-004-1024x573.jpeg)
![](https://www.erzin.bel.tr/wp-content/uploads/2023/12/bungalov-evler-005-1024x573.jpeg)
![](https://www.erzin.bel.tr/wp-content/uploads/2023/12/bungalov-evler-006-1024x573.jpeg)
![](https://www.erzin.bel.tr/wp-content/uploads/2023/12/bungalov-evler-007-1024x573.jpeg)
![](https://www.erzin.bel.tr/wp-content/uploads/2023/12/bungalov-evler-008-1024x573.jpeg)
Şahin Tepesi Tabiat Parkı içerisine yapacağımız 13 Adet bungalov ev misaf irlerimize doğa ile iç içe, konforlu ve ekonomik bir konaklama seçeneği sunacaktır.
Ökkeş Elmasoğlu
Erzin Belediye Başkanı