39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanlığınca; Kara Kuvvetleri Komutanlığında görevlendirilmek üzere sözleşmeli er alımı yapılacaktır. Müracaat ve mülakat, 07 Nisan 2016 tarihinde İskenderun / Akçay ‘da bulunan şehit piyade teğmen Ahmet Tor Kışlasında yapılacaktır. Yazılı sınav olmayacaktır. Sözleşmeli er mülakatına, 20-25 yaş aralığındaki en az ortaokul mezunu gençler katılabilecektir. Sözleşmeli erler batıda 2.200 TL, doğuda ve hudutta ise 3.750 TL maaş alabilmektedirler. Sözleşmeli er olmak isteyen gençler en yakın askeri birlikten bilgi alabilirler.

39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanlığınca; Kara Kuvvetleri Komutanlığında görevlendirilmek üzere sözleşmeli er alımı yapılacaktır. Müracaat ve mülakat, 12 Nisan 2016 tarihinde Osmaniye’de bulunan Şehit Piyade Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Kışlasında yapılacaktır. Yazılı sınav olmayacaktır. Sözleşmeli er mülakatına, 20-25 yaş aralığındaki en az ortaokul mezunu gençler katılabilecektir. Sözleşmeli erler batıda 2.200 TL, doğuda ve hudutta ise 3.750 TL maaş alabilmektedirler. Sözleşmeli er olmak isteyen gençler en yakın askeri birlikten bilgi alabilirler.

39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanlığınca; Kara Kuvvetleri Komutanlığında görevlendirilmek üzere sözleşmeli er alımı yapılacaktır. Müracaat ve mülakat, 15 Nisan 2016 tarihinde Antakya’da bulunan 2’nci Hudut Alay Komutanlığı Kışlasında yapılacaktır. Yazılı sınav olmayacaktır. Sözleşmeli er mülakatına, 20-25 yaş aralığındaki en az ortaokul mezunu gençler katılabilecektir. Sözleşmeli erler batıda 2.200 TL, doğuda ve hudutta ise 3.750 TL maaş alabilmektedirler. Sözleşmeli er olmak isteyen gençler en yakın askeri birlikten bilgi alabilirler.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.