Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Ümit ve beklentilerle dolu olduğumuz yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı içerisinde geleceğe olan inancımızı ve umutlarımızı yitirmeden Erzin’imiz için her zaman daha iyisini ve güzelini yapmayı sürdürüyoruz.

Halkımızı kalkındırmaya yönelik çabalarımızla devam ediyor; gelecek nesillere gururla bırakabileceğimiz bir Erzin’i inşa etmek için en iyi ve en etkin hizmetleri doğru ve zamanında atılan adımlarla halkımıza sunmak için çalışıyoruz.

İlçemizi hep birlikte, vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif alacakları, mutlu ve güven ortamı içerisinde yaşayacakları, yıldızı parlayan, ışık saçan bir kent haline getirme kararlılığımız devam ediyor.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın tüm dünyaya, ülkemize ve ilçemize, tüm vatandaşlarımıza, Erzin’li hemşerilerimize mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, 2016 yılının barışın, toplumsal birlik ve beraberliğin egemen olduğu, sağlık ve başarılarla dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Yeni yılınız kutlu olsun.

Ecz. Kasım Şimşek
Erzin Belediye Başkanı