Sevgili hemşehrilerim merhaba. Uzun zamandır düşündüğümüz ama bir türlü fırsat bulupta gerçekleştiremediğimiz Erzin’imize yakışan gazetemizin nihayet ilk baskısını yaptık. Deneyimli bir ekiple yola çıktık. Umarım uzun yıllar boyunca bu gazetemizi yayınlamaya devam ederiz.

Bildiğiniz üzere hepimizi doğalgaz heyecanı sardı. Bu temiz, doğayı kirletmeyen, her yönüyle hesaplı ve kolay enerjiyi sizlerin desteği ile inşallah Erzin’e getireceğiz. Biz gerekeni yaptık, sizlerin de gerekeni yapacağından eminim.

Erzin’imiz için çok önemli olan kanalizasyon çalışmaları son hızıyla devam ediyor. Kanalizasyon çalışmaları nedeniyle sizlere sıkıntı verdiğimizi biliyoruz. Erzin için çok önemli  ama şimdiye kadar kimsenin cesaret edemediği bir işe kalkıştık. Altyapı işleri sıkıntılıdır ve yönetimleri yıpratır. Sizlerden bu konuda da destek bekliyorum. Kanalizasyon çalışmalarına paralel olarak devam eden içme su şebekemiz de kanalizasyon çalışmalarından sonra tamamlanacak ve yıllardır sıkıntısını çektiğimiz temiz suya kavuşacağız. Sağlıcakla kalın.