Yine söz verdiğim üzere şahin Tepesini de  Halkımızın hizmetine açtık. İlçemiz ve bölge halkının mesire yeri olarak kullanmak için özlemle beklediği şahin Tepesini Orman ışletme Müdürlüğünden 10 yıllığına kiraladığımızı daha önce duyurmuştuk.
şahin Tepesindeki su sorununu tamamen çözdük. şifalı Sulardaki içme su şebekemizden motopompla su basarak içme ve kullanma su işini bitirdik.

Lokanta çay bahçesi açılmaya hazır hale geldi. Aydınlatması tamamlandı. Halkımız şahin Tepesine girmek ve piknik yapmak için sadece 1,00 TL. ödeyeceklerdir.

Yine burada özlemle beklenen Hayvanat Bahçesini açarak hizmete sunduk. Hayvanat bahçemizde şu an 2 Adet Maymun,  1 adet Albino Piton Yılanı, 2 adet Altın Sülün, 2 Adet Av Sülün, 2 Adet Tavus Kuşu, 2 Adet Kamerun Koyunu, 4 Adet Sultan papağan, 50 Adet Bıldırcın, 4 Adet keklik, 1 Adet Dağ Keçisi ve 1 Adet Sibirya Kurdu bulunmaktadır.

Esnaflarımıza da önemli katkı sağlayacak olan şahin Tepesi ve Hayvanat Bahçemizin her geçen gün  çok daha güzel hale getirerek Bölgemizin önemli Mesire yeri olmaya devam edecektir.