29 MART 2009 Pazar günü yapılan yerel seçimler sonucunda AK PARTİ’den Beldiye Başkanı seçildim.Aynı seçimde 9 arkadaşım Belediye Meclis üyesi olarak seçildi.Ayrıca bir arkadaşımda il genel meclis üyesi olarak seçildi.Bizlere olan desteğiniz için öncelikle burada birkez daha teşekkür ediyorum.

Göreve başladığımız bugün,sizlere sonkez bir siyasetçi olarak hitap ediyorum.çünkü ben tüm Erzine söz vermiştim.Göreve başladığım gün parti rozetini çıkaracağım ve tüm erzinin belediye başkanı olacağımı vaadetmiştim.
şimdi ilk olarak bu sözümü tutuyorum ve parti rozetini çıkarıyorum.

Değerli dostlar…
Biliyorumki bu başarının arkasında teşkilatımızın her kademesinde görev yapanlar vardır.Milletvekilimiz Prof.Dr Mustafa ÖZTÜRK’ün çok büyük katkısı vardır,Biliyorumki kadını ile erkeği ile gece gündüz demeden olağan üstü çalışma gösteren nice Erzin sevdalısı gönül dostları vardır.Seçimlerin huzur ve barış içinde geçmesi için çok yorulan Emniyet Teşkilatımız vardır.

Ben buradan bir kez daha yüreği Erzin için çarpan,Erzine hizmet yolunun açılması için gayret gösterenlere selam olsun diyorum.
Ben ve arkadaşlarım seçim bildirgesine büyük ATATüRK’üN Millete efendilik yoktur’ sözünü koymuştuk.Bizler şuanda büyük ATATüRK’üN huzurunda bikez daha söz veriyoruz.Biz halkımızın hizmetkarı olacağız.Halkın aday adayı diye yola çıktık. Halkın adayı oldum. Görev verdiniz, şimdi halkın Belediye Başkanı ve Halkın Belediyesi olacağız.

Tüm çalışmalarımızda açık,şeffaf,tarafsız olacağız.Büyük ATATüRK’üN ilke ve inkilapları genel başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN direktifleri temel alacağımız göstergelerdir.çağdaşlaşmanın muaasır medeniyete ulaşmanın çok çalışmak ile olacağına inanıyoruz.Halka hizmet etmenin HAK’KA hizmet etmek olduğuna inanıyoruz.

Değerli Dostlar…
Seçimler bitti…Ben buradan tüm Erzinimize çağrı yapıyorum…
Bir olalım…Diri olalım…
Demokrasinin en güzel yanı,halkın iradesinin egemen olmasıdır…
Hiçbir makam kalıcı değildir…Bugün bize görev verildi,yarın bir başkası gelecektir…Tüm Erzinlimiz artık seçimlerin getirdiği tatlı yarışı bırakıp hizmet yarışına girmelidir…Biz tüm Erzine kucağımızı açıyoruz…
Erzin bizimdir…Her şey Erzin içindir…
Erzin’in gelişimine,değişimine katkıda bulunmaya tüm Erzinlileri davet ediyorum.
Sevgili Erzinliler…Az sonra Belediye hizmet binasına girerek göreve başlayacağız…
Dualarınız bizimle olsun….
Allah yar ve yardımcımız olsun.